PIĘKNE WŁOSY Z JOHN FRIEDA FRIZZ EASE MIRACULOUS RECOVERY

PIĘKNE WŁOSY Z JOHN FRIEDA FRIZZ EASE MIRACULOUS RECOVERY

Osobiście oszalałam na punkcie tej serii produktów do pielęgnacji włosów od John Frieda,nic lepszego nie mogłam sobie wymażyć!

Posiadam wszystkie trzy czyli maska,odżywka oraz szampon i mimo,że mi się nie kończą jak tylko widzę promocję w ROSSMANNIE to robię zapasy,a właśnie taka promocja jest..wydaje mi się,że ma trwać ona do 27.11 więc warto odwiedzić drogerię.

Ale nie o promocji a o cudownościach ze zdjęcia chcę wam trochę napisać.

John Frieda z serią FRIZZ EASE MIRACULOUS RECOVERY wychodzi na przeciw suchym,puszącym się i zniszczonym włosom,regeneruje suche,puszące się i uszkodzone wysokimi temperaturami włosy przeciwdziałając rozdwajaniu się końcówek.Długo szukałam czegoś idealnego i szczerze mogę polecić te produkty.Wszystkie mają dość podobne działanie,więc możesz na początek spróbować tylko jedną z nich,najmocniejsza jednak jest maska z formułą Amino Repair Complex ,naprawia 75% uszkodzeń powierzchni włosa.

Więc co uzyskujemy po użyciu produktów FRIZZ EASE MIRACULOUS RECOVERY
Przede wszystkim wyraźne odżywienie włosów,są one sprężyste, wydają się dobrze nawilżone i wygładzone. Dodatkowo włosy nie są przeciążone, są lekkie, łatwo się układają. Już po jednym użyciu zyskują ładny, zdrowy wygląd.Dodam,że wszystkie produkty mają cudowny zapach,który na moich włosach utrzymuje się nawet po spłukaniu.Zapewnione połysk i miękkość oraz łatwość w układaniu fryzury.

W skrócie nasze włosy są:
nawilżone
sypkie
śliskie
uniesione u nasady
pachnące
szybko się rozczesują

INSTAGRAM<KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *