SEPHORA COLLECTION | Chusteczki do demakijażu i do peelingu

SEPHORA COLLECTION | Chusteczki do demakijażu i do peelingu

Od jakiegoś czasu mam problem z suchymi skórkami,a w zasadzie to miałam zanim zakupiłam te cudowne chusteczki.

Dlaczego uważam,że są świetne?Odpowiedź jest prosta : bo na prawdę są!

Dwustronne i dwu zadaniowe chusteczki z Sephory to coś co każda z nas powinna mieć w swojej kosmetyczce.

Jedna strona służy do demakijażu oraz pod oczy,natomiast druga jest peelingująca i cały fenomen tych chusteczek polega na tym,że rozprawiają się z suchymi skórkami jak żaden inny produkt.

Ja zakupiłam dwie możliwe peelingujące wersje  :

zielona herbata – matują zapobiegają niedoskonałościom

węgiel –  oczyszczają, odtruwają

Czy faktycznie spełniają swoje zastosowania?Według mnie jak najbardziej! Zarówno te pierwsze jak i te drugie poza tym,że cudownie pachną,pomagają w pielęgnacji naszych buziek w zależności od tego czego potrzebujemy.Skóra na twarzy po nich jest gładziutka,super oczyszczona i pięknie się prezentuje.Chusteczki nie spowodowały u mnie niepożądanych efektów,nic mi po nich nie wyskoczyło a twarz wyglądała zdrowo.

Ja na prawdę długo szukałam swojego ideału jeżeli chodzi o peeling twarzy i myślę,że te chusteczki właśnie tym ideałem są.Moja codzienna pielęgnacja twarzy jest zdecydowanie bardziej zadowalająca niż była dotychczas,a o suchych skórkach już dawno zapomniałam.Strona do demakijażu również nie odstaje od peelingującej,demakijaż z ich użyciem zajmuje dosłownie krótką ale przyjemną chwilę!

Opakowania chusteczek są ładne,poręczne i funkcjonalne,dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie i cieszyć się pięknym wyglądem nawet kiedy jesteśmy poza domem,szczególnie teraz kiedy zbliża się okres cudownej pogody a za chwilę już wakacje i wyjazdy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *